Dzisiaj jest wtorek 20 lutego 2018
Kontakt Baza lokalowa

Grupy terapeutyczne 2013

teatr_article
Grupa teatralna

 

MAJ 2013

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielnie, pod patronatem Starosty Kartuskiego, nasi mieszkańcy uczestniczyli w XII Jarmarku Folklorystycznym i Przeglądzie Dorobku Kulturalnego Środowiskowych Domów Samopomocy i Domów Pomocy Społecznej województwa pomorskiego. Oprócz wystawy prac naszych mieszkańców, jedna z Naszych mieszkanek odczytała w języku kaszubskim wiersz „Co spiewo róg” na podst. utworu „Życie i przygody Remusa” A. Majkowskiego.

  

CZERWIEC 2013

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Kartuzach, nasi mieszkańcy uczestniczyli w imprezie integracyjnej „Muzyka bez granic”, która odbyła się w Kartuzach na wyspie Łabędziej – Gaj Świętopełka.

Mieszkańcy podziwiali występy artystyczne swoich kolegów z innych Domów Pomocy Społecznej, których tematem przewodnim była muzyka filmowa.

 

 

LISTOPAD 2013

Festiwal Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych w Karsinie. Organizatorem Festiwalu było Stowarzyszenie Na Rzecz Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu. Nasi mieszkańcy przedstawili scenki o Papieżu Janie Pawle II. Oprócz przedstawień teatralnych uczestnicy festiwalu pokazali swoje prace wykonane w ramach terapii zajęciowej na zorganizowanej wystawie.

  

 

Spotkanie poetyckie "Wspomnienie zmarłych" w kaplicy w DPS w Kobysewie

 

 

powrót